המבצעי חבילות אחסון למזמינים עד:
יום שני 21 באוגוסט 2017.

מערכת ניהול תוכן חינם

יותר מ-300 התקנות בלחצה

נהל את אתרך בקלות

קבל מערכת מתקדמת לניהול אתר

windows Cloud hosting Linux Cloud hosting

למה לבחור ב-Joinweb...

צוות שירות מגובש ומקצועי לכל לקוח

תמיכה טכנית מקצועית וידידותית

יותר מ-300 סקריפטים בהתקנה חינם

[אחסון אתרים]  [שרת וירטואלי]
Joinweb Hosting > קידום אתרים

אם אתה אחראי לאתר, ייתכן שתמצא עניין במידע להלן. אנו מקווים שהוא יועיל לך .

SEO הן ראשי התיבות של "search engine optimizer" (מייעל מנוע חיפוש). סוגי SEO רבים מספקים שירות רב-ערך לבעלי אתרים, החל בשכתוב וכלה בייעוץ בנושא ארכיטקטורת אתר וסיוע בחיפוש מדריכים רלוונטיים שאליהם ניתן לשלוח את האתר. עם זאת, חלק מה- SEOs הלא-אתיים הזיקו רבות לתעשייה עקב מאמצי השיווק התוקפניים מדי שלהם, ונסיונם לערוך מניפולציות בלתי-הוגנות בתוצאות מנוע חיפוש.

היזהר מחברות SEO השולחות לך הודעות דוא"ל באופן בלתי צפוי
למרבית ההפתעה, גם אנחנו מקבלים דוא"לי ספאם אלה:

"חבר יקר,
ביקרתי באתר שלך ושמתי לב שאינך רשום במדריכים של מרבית מנועי החיפוש והמדריכים הגדולים..."
עליך להתייחס באותה ספקנות כלפי דוא"ל שלא ביקשת העוסק במנועי חיפוש, כמו שתעשה לגבי הודעות בדבר גלולות דיאטה ה"שורפות שומנים בעודך ישן" או בקשות לסייע בהעברת כספים מרודנים מודחים.

אף אחד אינו יכול להבטיח דירוג במקום הראשון ב- Google.
הזהר מ- SEOs הטוענים שביכולתם להבטיח דירוג, טוענים ל"קשרים מיוחדים" עם Google או המפרסמים "עדיפות גבוהה בהגשה" ל- Google. אין עדיפות כלשהי להגשה ל- Google. למעשה, הדרך היחידה להגשה ישירה היא באמצעות דף הוספת כתובת אתר או באמצעות התוכנית Google Sitemaps (Beta) (באנגלית בלבד בשלב זה), ואתה יכול לעשות זאת בעצמך - ללא כל תשלום.


היזהר מהחברה שאינה מבהירה מה בכוונתה לעשות.
בקש הסברים אם דבר מה אינו ברור. אם SEO יוצר תוכן מטעה או מוליך שולל בשמך, דוגמת דפי כניסה (doorway) או תחומי "throwaway", האתר שלך עלול להיות מוסר לחלוטין מהאינדקס של Google. בסופו של דבר, אתה הינך האחראי לפעולותיה של כל חברה שאתה מעסיק, ולכן מוטב שתדע בדיוק כיצד חברה זו מתכוונת "לסייע" לך.

בשום מקרה אסור שיהיה לך קישור ל- SEO.
הימנע מ- SEOs המדברים על העוצמה של קישורי "free-for-all", תחבולות של קישור פופולרי או שליחת האתר שלך לאלפי מנועי חיפוש. אלו הם בדרך כלל תרגילים חסרי תועלת שאינם משפיעים על הדירוג שלך במנועי החיפוש הגדולים – בכל, מקרה, לא באופן הרצוי בעיניך.


חלק מה- SEOs עלולים לנסות למכור לך את היכולת להקליד מילות מפתח הישר אל תוך שורת הכתובת של הדפדפן.
רוב ההצעות מסוג זה יחייבו את המשתמשים להתקין תוכנה נוספת, ומעט מאוד משתמשים נוטים לעשות זאת. שקול הצעות כאלה במלוא הזהירות, וגלה ספקנות בכל הקשור לנתונים המדווחים מפי החברה עצמה אודות מספר המשתמשים שהורידו את היישומים הנדרשים.

בחר בתבונה.
בעת שאתה שוקל אם להיעזר ב- SEO, תרצה אולי לערוך מחקר כלשהו על תעשייה זו. כמובן, ש- Google הוא אחת הדרכים לעשות זאת. יתכן שתרצה גם לחפש חלק מסיפורי המעשיות שמופיעים בעיתונות, כולל מאמר זה על SEO תוקפני במיוחד: http://seattletimes.nwsource.com/html/businesstechnology/2002002970_nwbizbriefs12.html (קישור לאתר באנגלית). בעוד ש- Google אינו מעיר בקשר לחברות ספציפיות, נתקלנו בחברות הקוראות לעצמן SEOs ומפעילות נהלים החורגים בבירור מהתנהגות עסקית הולמת. נהג זהירות.