הצפנת המידע בעזרת ssl

מגוון סוגים של חתימות דיגיטליות SSL

על מנת למנוע גניבת מידע, התקפות מסוג Man-in-the-middle attack וסוגים אחרים . חתימה הדיגיטלית SSL -Secure Socket Layer נועדה להצפין את התקשורת בין המחשב הגולש לשרת אחסון.
SSL מתקבלת ע”י CA (יישות מוסמכת) על מנת לאשר שאכן בעל הדומיין הוא מי שהוא טוען שהוא. הצפנת המידע מתבצעת בשכבות 3 ו-4 והגישה לשרת היא באמצעות פרוטוקול HTTPS . ישנן סוגים שונים של חתימות דיגיליות ויש להבדיל ביניהן.

Wildcard SSL Certificates

חתימה מסוג זה מאפשרת לך להצפין מספר סאב דומיינים בתוך הדומיין שלך וכל זאת באמצעות SSL בודד חתימה זו יכולה להיות יעילה בעבורך במידה והינך משתמש בכתובת IP בודדת ויש לך מספר קישורים מרובה שדורש הצפנת SSL.

Domain Validated Certificates

חתימה מסוג זה בד”כ מאושרת תוך שעות ספורות, נועדה להצפין את המידע ולאמת את בעל הדומיין.

Let’s Encrypt

SSL חינם מסופק ע”י ארגון ללא כוונת רווח מקבוצת המחקר של
Internet Security Research Group.
את התעודה יש לחדש כל 3 חודשים.

https://letsencrypt.org

Extended Validation Certificates

זו היא החתימה מהסוג הבטוח ביותר, מכילה אימות והצפנה חזקה. כתובת הURL תהפוך לירוקה בזמן גישה לחיבור.

GeoTrust QuickSSL Premium

GeoTrust® QuickSSL Premium זהו הפתרון הנוח והחסכוני ביותר עבור כל עסק שצריך לנהל עסקות דרך אתר האינטרנט .
תעודות אלה מאפשרות הצפנה של 256 ביט ומספקות אבטחה ואמון בלקוחות שלך ושותפים עסקיים בעת מעבר מידע רגיש דרך האינטרנט או התקנים ניידים.
אישור זה מועבר אליך תוך פחות מ -10 דקות *** לאחר תהליך הנפקה של GeoTrust.

RapidSSL Certificates

תעודת RapidSSL היא תיקנית ומונפקת ב 128/256 ביט לפי שם דומיין .
תעודות RapidSSL נתמכות ע”י 99% של דפדפנים: IE 5.01+, Mozilla, Chrome ורבים אחרים .
במחיר נמוך במיוחד, תעודת RapidSSL הוא פיתרון האידיאלי עבור אתרים וחנויות ברמה בסיסית .

Comodo EssentialSSL

תעודה זו מונפקת תוך 10 דקות . התעודה Essential SSL זהו פתרון מהיר וחיסכוני המאבטח את מעבר המידע של לקוחותיך . יותר חשוב, לקוחותיך מודעים שזה בטוח לעשות איתך עסקים כי מידע הרגיש מוצפן ואינו פוגע בפרטיות .

CERTUM Commercial SSL Certificate

בתעודה של CERTUM Commercial SSL מתבצע אימות לפי שם דומיין (domain validated) אשר מונפק ע”י CERTUM CA. תהליך ההנפקה הוא מאוד מהיר, תוך פחות מ 15 דקות מרגע שאתה מאמת בעלות על הדומיין שלך . תעודה זו מצפינה את התקשרות ב- 256 ביט והיא אידיאלית עבור פורטלים באינטרנט, בלוגים, פורומים, שרתי דואר, מסדי נתונים, SFTP, וכו. עם תעודה זו, אתה בנוסף מקבל את האייקון של CERTUM אותו באפשרותך לשתול ולהציג באתרך .

לקוח יקר

אנו פונים אליך לגבי עדכון בנוגע להתפרצות וירוס הקורונה (COVID-19) ברחבי העולם. ברצוננו להבטיח לך שבריאות הלקוחות והעובדים שלנו ורווחתם נמצאת בראש מעיינינו ואנחנו מחויבים באופן מוחלט להפוך את סביבת העבודה לבטוחה ככל האפשר. אנחנו מתייחסים ברצינות גמורה לבריאות ולביטחון של הלקוחות וחברי הצוות שלנו.